Forum mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego
Zasady zachowania się w basenach termalnych - Wersja do druku

+- Forum mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego (http://www.forum.ostrowiec.pl)
+-- Dział: DZIAŁY TEMATYCZNE (http://www.forum.ostrowiec.pl/f-dzia%C5%82y-tematyczne)
+--- Dział: Sport (http://www.forum.ostrowiec.pl/f-sport)
+--- Wątek: Zasady zachowania się w basenach termalnych (/t-zasady-zachowania-sie-w-basenach-termalnych)



Zasady zachowania się w basenach termalnych - Grasteh - 10-21-2023

Witajcie! Uchylicie rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o podstawowe zasady zachowania się w basenach termalnych? Nie ukrywam, że bardzo liczę na Was w tej materii!


RE: Zasady zachowania się w basenach termalnych - Kirscur - 10-21-2023

Przebywając w basenach termalnych przede wszystkim należy:
- stosować się do wszystkich poleceń wydawanych przez ratowników,
- dzieci mieć zawsze na oku,
- chodzić w klapkach basenowych,
- nie przepychać się w kolejce,
- korzystać z natrysków, zanim wejdzie się do strefy basenowej,
- mieć dobre nastawienie i być przyjaznym dla innych osób.
Dużo większa dawka zasad prawidłowego zachowania się w basenach termalnych widnieje, jak coś, tutaj: https://www.termybukovina.pl/blog/savoir-vivre-na-termach-poznaj-zasady-zachowania-w-basenach-termalnych