![]() |
|
Zasady zachowania się w basenach termalnych - Wersja do druku +- Forum mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego (http://www.forum.ostrowiec.pl) +-- Dział: DZIAŁY TEMATYCZNE (http://www.forum.ostrowiec.pl/f-dzia%C5%82y-tematyczne) +--- Dział: Sport (http://www.forum.ostrowiec.pl/f-sport) +--- Wątek: Zasady zachowania się w basenach termalnych (/t-zasady-zachowania-sie-w-basenach-termalnych) |
Zasady zachowania się w basenach termalnych - Grasteh - 10-21-2023 Witajcie! Uchylicie rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o podstawowe zasady zachowania się w basenach termalnych? Nie ukrywam, że bardzo liczę na Was w tej materii! RE: Zasady zachowania się w basenach termalnych - Kirscur - 10-21-2023 Przebywając w basenach termalnych przede wszystkim należy: - stosować się do wszystkich poleceń wydawanych przez ratowników, - dzieci mieć zawsze na oku, - chodzić w klapkach basenowych, - nie przepychać się w kolejce, - korzystać z natrysków, zanim wejdzie się do strefy basenowej, - mieć dobre nastawienie i być przyjaznym dla innych osób. Dużo większa dawka zasad prawidłowego zachowania się w basenach termalnych widnieje, jak coś, tutaj: https://www.termybukovina.pl/blog/savoir-vivre-na-termach-poznaj-zasady-zachowania-w-basenach-termalnych |